Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/newvak/public_html/immigration/lib/vivvo/framework/full_page_cache.functions.php on line 133

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/newvak/public_html/immigration/lib/vivvo/vivvo_lite_site.php on line 84

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/newvak/public_html/immigration/lib/vivvo/vivvo_lite_site.php on line 298
 ویزای کار اقامت و ثبت شرکت در مالزی - زندگی در مونت کیارا – سری هارتاماس

زندگی در مونت کیارا – سری هارتاماس

برحسب

منطقه مونت کیارا و سری هارتاماس که در دامنه ی شرقی تپه ی مونت کیارا قرار دارد، از مناطق بسیار پرطرفدار کوالالامپور در میان خارجی هاست. قدیمی ترین بناهای این منطقه تنها 15 تا 20 سال عمر دارند و توسعه ی واقعی آن تنها بعد از سال های 2002 و 2003 اتفاق افتاده است. این منطقه که در محدوده شمال غربی کوالالامپور واقع شده، در میان شبکه ای از اتوبان ها قراردارد که دسترسی به آن را از کلیه مناطق آسان می سازد. فاصله تا منطقه اداری - تجاری مرکز شهر (KLCC) تنها در حدود 15 دقیقه رانندگی است.

زندگی در مونت کیارا – سری هارتاماس زندگی در مونت کیارا – سری هارتاماس

 

موقعیت

 

منطقه مونت کیارا و سری هارتاماس که در دامنه ی شرقی تپه ی مونت کیارا قرار دارد، از مناطق بسیار پرطرفدار کوالالامپور در میان خارجی هاست. قدیمی ترین بناهای این منطقه تنها 15 تا 20 سال عمر دارند و توسعه ی واقعی آن تنها بعد از سال های 2002 و 2003 اتفاق افتاده است. این منطقه که در محدوده شمال غربی کوالالامپور واقع شده، در میان شبکه ای از اتوبان ها قراردارد که دسترسی به آن را از کلیه مناطق آسان می سازد. فاصله تا منطقه اداری - تجاری مرکز شهر (KLCC) تنها در حدود 15 دقیقه رانندگی است.

 

ساکنین مونت کیارا و سری هارتاماس، علاوه بر استفاده از آب و هوای بهتر و محیطی امن و آرام، از مزیت نزدیکی به مرکز شهر و دسترسی آسان نیز بهره مند هستند که این منطقه را نسبت به مناطق دیگر مسکونی متمایز می سازد.

 

نمای کامل مونت کیارا

 

 

خانه

 

خرید یا اجاره خانه در منطقه مونت کیارا، تقریباً با هر ذوق و سلیقه ای امکان پذیر است. اگر دنبال خانه های ویلایی باشیم، تپه سرسبز کنی هیلز (Kenny Hills) در جنوب مونت کیارا خانه های ویلایی بزرگ و مجللی را در خود جای داده است که هر کدام با معماری و طراحی خاص خود چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کنند. علاوه بر کنی هیلز، مجموعه های ویلایی منطقه هارتاماس نیز در نوع خود بسیار زیبا و چشم نواز طراحی شده اند.

 

اما قسمت اصلی مونت کیارا را برج ها و آسمان خراش های مسکونی اشغال کرده اند. کلیه ی این ساختمان ها اعم از نوساز یا قدیمی ساز، امکانات کاملی از قبیل استخر، زمین تنیس، اسکواش، سالن بدن سازی، گارد 24 ساعته و غیره را در اختیار ساکنین قرار می دهند و به همین جهت از سوی خارجی های مشکل پسند مورد اقبال بیشتری قرار می گیرند. واحد های مسکونی در مجتمع های مختلف به طور معمول از یک تا 3 خوابه طراحی شده اند و واحدهای پنت هاوس و هم چنین واحدهای عادی برخی مجتمع ها از 4 تا 7 اتاق خواب دارند. متراژ معمول از 80 متر به بالا است.

 

نرخ اجاره و خرید در ساختمان های مختلف مونت کیارا بر مبنای سن بنا، متراژ واحد و طبقه ی پایین یا بالا متغیر است. حداقل قیمت اجاره در واحدهای یک خوابه قدیمی ساز (هفت تا هشت ساله) 2200 تا 2300 رینگیت است و همین طور بر مبنای افزایش متراژ، بالا رفتن طبقه و کم شدن سن بنا، نرخ اجاره نیز رشد می کند. برای یک خانواده 4 نفره که نیاز به یک واحد 2 تا 3 خوابه دارند، می توان حداقل اجاره مورد نیاز را 3500 تا 4000 رینگیت در ماه در نظر گرفت.

قیمت خرید برای خارجیان در مالزی حد اقل 500 هزار رینگیت است که در منطقه مونت کیارا می توان با این هزینه یک واحد یک یا دو خوابه را خریداری نمود. طبیعتاً با افزایش متراژ و در ساختمان های نوساز، قیمت خرید نیز افزوده خواهد شد.

 

 

نمونه ساختمان های نوساز مونت کیارا و سری هارتاماس:

 

هیجاوان کیارا  Hijauan Kiara

شامل 7 بلوک واحدهای مسکونی از 200 تا 365 متر مربع – تاریخ تحویل ابتدای 2008

اجاره از 6000 رینگیت – خرید از یک میلیون و سی صد هزار رینگیت

امکانات: استخر، سالن بدن سازی، زمین تنیس، اسکواش، جکوزی، گارد 24 ساعته 

 

تیفانی کیارا  Tiffani Kiara

شامل 2 بلوک واحدهای مسکونی از 80 تا 320 متر مربع – تاریخ تحویل پایان 2009

اجاره از 3800 رینگیت – خرید از 580 هزار رینگیت

امکانات: استخر، سالن بدن سازی، زمین تنیس، گارد 24 ساعته، پذیرش، نزدیک به مرکز خرید، نزدیک به مدرسه بین المللی

 

 مونت کیارا مریدین  Mont Kiara Meridin

شامل 1 بلوک واحدهای مسکونی از 170 تا 430 متر مربع – تاریخ تحویل ابتدای 2009

اجاره از 4500 رینگیت – خرید از 850 هزار رینگیت

امکانات: استخر، سالن بدن سازی، زمین تنیس، گارد 24 ساعته، رستوران و مینی مارکت، نزدیک به مدرسه بین المللی

 

 

نمونه ساختمان های قدیمی ساز مونت کیارا و سری هارتاماس ( 6 تا 15 سال ساخت)

 

 

مونت کیارا دامای  Mont Kiara Damai

شامل 1 بلوک واحدهای مسکونی از 220 تا 1050 متر مربع – تاریخ تحویل نیمه 2004

اجاره از 7000 رینگیت – خرید از یک میلیون و 400 هزار رینگیت

امکانات: استخر، سالن بدن سازی، تنیس، اسکواش، گارد 24 ساعته

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مونت کیارا بایو  Mont Kiara Bayu

شامل 1 بلوک واحدهای مسکونی از 77 تا 230 متر مربع – تاریخ تحویل پایان 2002

اجاره از 2200 رینگیت – خرید از 500 هزار رینگیت

امکانات: استخر، سالن بدن سازی، تنیس، گارد 24 ساعته

 

 

 

مونت کیارا سوفیا  Mont Kiara Sophia

شامل 2 بلوک واحدهای مسکونی از 75 تا 270 متر مربع – تاریخ تحویل نیمه 1997

اجاره از 2200 رینگیت – خرید از 500 هزار رینگیت

امکانات: استخر، سالن بدن سازی، باغ استوایی، گارد 24 ساعته

 

 

 

 

 

امکانات محلی

 

منطقه مونت کیارا و سری هارتاماس شامل 6 مجموعه اداری – تجاری و مرکز خرید است که خدمات مورد نیاز ساکنین را تامین می کنند. علاوه بر این، یک کلینیک و یک بیمارستان خصوصی در منطقه پاسخگوی نیازهای پزشکی و درمانی ساکنین هستند. چندین داروخانه نیز در این محدوده فعال می باشند.

 

سه مدرسه بین المللی گاردن، هورایزون و مونت کیارا دانش آموزان خارجی را پذیرش می کنند و هم چنین دانشگاه تیلور، کمپ مخصوصی برای دوره های پیش دانشگاهی در این منطقه تاسیس کرده است. تعدادی مرکز آموزش زبان انگلیسی برای دوره های پاره وقت در این محدوده وجود دارند. هم چنین چندین مهد کودک و مرکز نگهداری از کودکان در منطقه قرار دارند. 

 

علاوه بر امکانات تفریحی و ورزشی که در داخل مجتمع های مسکونی تعبیه شده، مجموعه های ورزشی True Fitness (باشگاه شبانه روزی بدن سازی با امکانات کامل)، استادیوم ملی تنیس، مجموعه TNT Kickboxing (مرکز هنرهای رزمی) نیز در این محدوده قرار دارند. برای علاقمندان به آموزش های هنری، مرکز موسیقی Yamaha و مرکز موسیقی گیتار استور (Guitar Store) خدمات آموزش موسیقی، خرید، فروش و تعمیر و تنظیم سازهای مختلف را انجام می دهند. کتاب فروشی زنجیره ای تایمز در این منطقه شعبه دارد. تقریباً کلیه بانک های اصلی و معتبر نیز در این محدوده شعبه دارند.

 

 

Share on:

بانک اطلاعات اقامت مالزی

ما به نمایندگی بزرگترین شرکت خدمات مشاوره اقامت مالزی، خدمات تضمینی با قرارداد رسمی به صورت فارسی و انگلیسی ارائه می نماییم.
 • اقامت دائم مالزی
 • ثبت شرکت
 • ویزای کار دو ساله
 • اقامت خانه دوم مالزی
 • ویزای تحصیلی در مقطع دیپلم
 • ویزای تحصیلی در مقطع لیسانس
 • ویزای تحصیلی در مقطع فوق لیسانس
 • ویزای تحصیلی در مقطع دکتری
 • ویزا کار برای یک نفر 2 ساله همراه با ثبت شرکت در منطقه آزاد معاف از مالیات
 • ویزا کار برای دو نفر 2 ساله همراه با ثبت شرکت در منطقه آزاد معاف از مالیات
 • خرید فرانچایز

با توجه به حضور کارشناس مستقیم شرکت مالزی در تهران قیمت ها فقط تا پایان آبان ماه شامل تخفیف می باشند

تلفن تماس: 09123833830

اخذ اقامت مالزی ، ثبت شرکت و کلیه خدمات ما تضمینی است

در صورتی که تحت هر شرایطی کار دلخواه شما انجام نشود کل مبلغ پرداختی به شما باز پس داده خواهد شد. سال ها تجربه ، اعتبار و قرارداد رسمی در دفتر تهران از مزایای منحصر به فرد ما میباشد.


اقامت مالزی مشاوره حضوری
 • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
 • نسخه چاپی نسخه چاپی
 • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

مالزی, رینگیت, مرکز, مسکونی, خرید, منطقه, کیارا, مونت, واحدهای, بدن, سالن, استخر

مهاجرت به مالزی ویزا کار ویزا تجاری مالزی

آلبوم عکس اقامت مالزی

اقامت مالزی

ارزیابی این خبر

5.00